Deze toelatingsbewijzen voldoen eveneens aan de diplomavoorwaarde secundair onderwijs:
- Toelatingsbewijs van AUHA (Associatie Universiteit en Hogescholen Antwerpen): bekijk de procedure afwijkende toelating (houd er alvast rekening mee dat deze procedure meerdere maanden in beslag kan nemen). En opgelet: dit bewijs voldoet aan de diplomavoorwaarde, maar niet aan de taalvoorwaarde.
- Nederlands diploma vwo (een havo-diploma is niet voldoende)
- Nederlands diploma mbo-4 (geeft alleen toegang tot een professionele of educatieve bachelor)
- Geslaagde Nederlandse hbo-propedeuse
- Europees baccalaureaat
- Internationaal baccalaureaat
Heb je een ander (buitenlands) diploma?
- Vanaf midden juni kan je je via deze website registreren en de vereiste documenten opladen.
- Na betaling van de application fee onderzoekt de dienst Admission je dossier.
- Kan je niet wachten tot juni omdat je een visum nodig hebt? Mail dan naar admission@kdg.be.
Als je in je laatste of voorlaatste jaar secundair onderwijs zit, kan je al inschrijven met een creditcontract voor maximaal 10 studiepunten aan KdG (zie art. 8 van het onderwijs- en examenreglement). Het opleidingshoofd moet hiervoor toestemming geven.
Indien je niet aan de diploma- of taalvoorwaarden voldoet, kan je eenmalig inschrijven met een creditcontract voor bepaalde opleidingsonderdelen en dit voor maximaal 10 studiepunten (zie art. 9 in het onderwijs- en examenreglement). Je legt hiervoor een positief bekwaamheidsonderzoek af. Contacteer de studieloopbaancoördinator van de opleiding voor meer informatie.